crazyking

Převedení textu do zvukového formátu

Chtěl bych něco na převedení textu do zvuku. Je spousta aplikací, ale ty které jsou kvalitní tak nejsou prodejné a funguje to jen za převedení normo stran do zvuku a to se nedoplatím. Nevíte o nějaké aplikaci, které nezní jako robot a jde jí rozumět?

Odpovědi
SeptikB

Převádění na zvuk je bohužel odvětví, jehož vývoj stojí velké peníze, tudíž jsou všechny kvalitní programy „hlídané“ a zdarma jsou jen méně kvalitní / omezené. Mohu doporučit online převaděč níže s tím, že nic výrazně lepšího se sehnat nedá. Potom už zbývá jen metoda „přečíst a nahrát“ 🙂

http://www.od­dcast.com/home/de­mos/tts/tts_e­xample.php?si­tepal

MA-SU-KA

Používám VoiceReader a hlas mi přijde dostatečně přirozený.