mojitek

převedení muziky z formátu mp3

Ahoj všem,potřebuju poradit. Do PC jsem si stáhnul nějaké mp3 skladby a potřebuju to natáhnout na CD disk.Problém je ten,že to CD mi má hrát v autorádiu které nepřehrává mp3 ale jen klasické cd,jedná se o starší Sony.Co s tím,je nějaká možnost?Díky za radu.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

  1. Stáhněte si CDBurnerXP ( http://cdburner­xp.se/ )
  2. V menu dáte Audio Disk
  3. Přetáhnete do okna MP3 sklaby
  4. Programe je převede na audio CD a vypálí.

Další odpovědi
Alesh

To umí prakticky každý vypalovací program.
Stačí nalézt příslušné menu, hledal bych něco jako „Make an audio CD“.
Jinak úplně staré CD přehrávače neuměly přehrávat 80 min. (700 MB) CD, ale jen 74 min. (650 MB), ale to už snad nebude případ tvého rádia.

lexx

Za tímto účelem používám program Nero, vytvořit HUDEBNÍ disk, přidat, ukončit, vypálit. Program je jednoduchý, stačí stará verze 6 (nebo vyšší)která je zadarmo ke stažení, upozorní pokud hrací doba poskládaných titulů přesáhne 80 min.
MP3 se samočinně převede na formát cda a to je běžné CD. Umí také program Alcohol 120 % nebo Ashampoo burning studio a další akorát nevím jestli komunikuje český. Nero ano.