slad08

Přetočení obrazu na displeji NT o 90 stupňů?

Zapnu počítač a najednou vidím, že obraz na displeji je přetočen o 90 stupňů. Takže myš funguje na tom úplně jinak a nedá se na tom pracovat.
Prosím poraďte jak obraz přetočit zpět. Děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Klikněte na ploše pravým tlačítkem myši a podívejte se do ovladače grafiky, jestli je tam možnost otočení. Win7 tuto možnost mají v Rozlišení obrazovky/Nastavení displeje.

Další odpovědi
Děda Louda

Podrž (Ctrl+levý Alt) a kurzorovými šipkami si zobrazení na monitoru otočíš dle libosti.

nargorn

Na takto položenou otázku je těžko odpovědět. Typ počítače? Operační systém? Používáš pro správu zobrazení nastavení OS nebo software výrobce počítače či grafiky?