Retko

Pretačení v KMplayeru.

Na video pouzivam KMPlayer. A potreboval bych nastavit kratsi pretaceni. Cili kliknu doleva a ono to pretoci asi o 10 sekund. Chtel bych aby to bylo mene. Nevite zda se neco takoveho da nastavit? A kde? Dekuji
Doplňuji:
Diky, je to tam :)

Nejlepší odpověď
dave09

V km playeru stisknout F2 (předvolby), vybrat obecné → přehrát a v intervalech skoků nastavit pro (L/P) požadovaný počet sekund.