Dee

Přestup na jinou střední školu

Dobrý den,
jsem v druháku na Obchodní akademii a Hotelové škole. Studuji tam cestovní ruch. Chtěla bych přestoupit na gymnázium, kam jsem dělala při podávání přihlášek příjmačky. Byla jsem přijata, ale rozhodla jsem se pro cestovní ruch. Vím, že přestup z hotelovky na gympl je nejspíš težký, proto bych se chtěla zeptat na vaše názory, např. o rozdílových zkouškách. Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
KdoSiOdJinud

Podle mě je to vzhledem k uplatnění zvláštní volba – pokud chceš jít na gym. tak počítej s vš, jinak máš sakra problém :)

Jinak o rozdílovkách se musíš informovat přímo na škole kam chceš přestoupit, je pouze na nich, jaké předměty ti uznají a jaké ne :)