Renča

Přestup dítěte na jinou MŠ

Po stěhování na jaře potřebujeme přestup dítěte na jinou mateřskou školu. Je třeba podat novou přihlášku, nebo se pouze domluvit s ředitelkou? Dokdy? Lze přestoupit v průběhu školního roku, nebo až k 1.9.?

Nejlepší odpověď
anonym

Zrovna tento týden jsme podobnou záležitost řešila s vnučkou. Pokud se stěhujete, je třeba si domluvit předem místo ve školce. Přestoupit lze kdykoliv, je-li kam. My jsme
vnučku prostě odhlásili a toto pondělí už nastupovala do školky v Německu. Mimochodem- míst je tam kolik je třeba a vůbec …úplně jiný přístup. Zvládli jsme to
v pohodě všichni zúčastnění, nejlépe ten mrňous..

Další odpovědi
Drap

V každém případě se dohodnout s ředitelkou. MŠ mají ve většině míst plně naplněné kapacity.

Sonka Pop

Ahoj všem, dítko mám ve státní školce, ale protože nejsme spokojeni, tak uvažuji o přestupu do soukromé školky. Zaujala mě ta na Praze 8 http://www.troj­skalabut.cz/. Pokud s touto školkou máte zkušenosti, budu ráda za vaše postřehy. Děkuji.