ibišek

Přestěhovali by jste se z města 25000 obyvatel,pa­nel byt,do vesnice s 35 obyv, do RD.Do práce a školy to máme 12 km??

Téměř všichni nás z toho zrazují.Od současného bydliště, kde pracujeme a děti chodí do školi je to 10–15 min. jízdy autem.
Doplňuji:
ježiši hrubka, jasně že má být školy :)

Nejlepší odpověď
rynek878

Dříve všichni utíkali z vesnic do měst,dnes je ten trend opačný,lidé utíkají z měst aspoň na periférie,nebo do vesnic.Tak být Vámi neváhal bych ani chvilku a šel do toho.

Další odpovědi
anonym

Nepochybovala bych,ja vyrustala na male vesnicce a do dnes vzpominam-do mesta jsem mela take 12km.Pro mne mesto neni,a presto jsem,ale utikam z prelidneneho chodniku atd.To muj nazor.
Doplňuji:
Vesnice ma kouzlo,mesto semafory a beton,nastrahy a utraceni atd.

iceT

ne,ze bych mela neco proti malym mestum a vesnicim,ale asi ne.bydlim ve meste a vyhovuje mi,ze mam vsude blizko,do centra,k lekari…ale pokud po tom touzite tak proc ne?deti urcite budou mit vic prostoru.

anonym

ja to udelala prestehovali jsme se z mesta na vesnici a nelituji bydlim tady uz 20 let a nemenila bych

panenka

Do vesnice bych se asi nestěhovala máme kousek od nás 3 vesnice které tam nemají vůbec nic a musí proto jezdit jak do škole,do obchodu,do školky,do Pizerie,když si chcou spravit auto se vším musí k nám .Já jsem ráda že v mém městě kde bydlím mám vše při ruce a proto raději volím Město jak vesnici.

anonym

Opet vec nazoru,ja osobne radeji na samote u lesa,ale pro deti je asi lepsi byt ve meste,ta kulturni potrava je pro ne take dulezita,ne do kazde vesnicky je dopravni spojeni.

mj81

Bydlím v krajském městě, jezdí k nám tramvaj ve špičce každé 3 minuty, za nákupy to mám pěšky pár minut hned ke dvěma hypermarketům, do práce 20 minut tramvají nebo 15 na kole, na nádraží taky tak nějak a tam šest tratí všemi směry do světa. Za oknem je les a soustava rybníků. Neměnil bych.
Kamarádka bydlí na vesnici, vlak do krajského města jede každé 1–2 hodina, je tam klid, příroda, les, rybníky, ale za školou, prací i nákupy se musí dojíždět. Neměnila by.

straširybka

hned !!! my jsme na vesnici. střídala jsem město, vesnice…podle partnerů 😁 spíše jsem byla ve městě. ted jsem se usadila a bydlíme na vesnici, je to do města 15 min. autem. auto mám, takže není problém. a nákupy? naplánuji jídla cca na 14 dní a nakoupim, zamrazim a je to. když potřebuji česrtvé, manžel to doveze, pracuje ve městě a já budu pak taky, takže i malou jsme dali do školky do města a budeme jí tam vozit. není nad to spát a neslyšet sousedy, nedohadovat se s nimi, kdo nechal odpadky pohozené u popelnice, povinné vytírání…tady se probudím kdy chci, nebudí mě řev na chodbě a bouchání výtahových dveří, máme bazen, s malou jsme pořád na zahradě…nedovedu si představit, co bych s ní dělala v létě ve městě.

Michal

To je čistě na Vás.Radílky nechte stranou,Vy tam budete žít.Bude to vaše výhra,nebo nedokonalá hra.Konečné rozhodnutí je na Vás!!!

ibišek

Ještě doplnění, ano stanou se z nás s manželem taxikáři. Děti o nic neošidíme, kroužky, kamarádi, kino…Navíc máme ve městě rodinné zázemí babičky dědečky…