Přestěhovali by jste se z města 25000 obyvatel,panel byt,do vesnice s 35 obyv, do RD.Do práce a školy to máme 12 km??

Téměř všichni nás z toho zrazují.Od současného bydliště, kde pracujeme a děti chodí do školi je to 10-15 min. jízdy autem.
Doplňuji:
ježiši hrubka, jasně že má být školy :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dříve všichni utíkali z vesnic do měst,dnes je ten trend opačný,lidé utíkají z měst aspoň na periférie,nebo do vesnic.Tak být Vámi neváhal bych ani chvilku a šel do toho.

Další odpovědi:

Nepochybovala bych,ja vyrustala na male vesnicce a do dnes vzpominam-do mesta jsem mela take 12km.Pro mne mesto neni,a presto jsem,ale utikam z prelidneneho chodniku atd.To muj nazor.
Doplňuji:
Vesnice ma kouzlo,mesto semafory a beton,nastrahy a utraceni atd.

Zlatý

ne,ze bych mela neco proti malym mestum a vesnicim,ale asi ne.bydlim ve meste a vyhovuje mi,ze mam vsude blizko,do centra,k lekari...ale pokud po tom touzite tak proc ne?deti urcite budou mit vic prostoru.

ja to udelala prestehovali jsme se z mesta na vesnici a nelituji bydlim tady uz 20 let a nemenila bych

Zlatý

Do vesnice bych se asi nestěhovala máme kousek od nás 3 vesnice které tam nemají vůbec nic a musí proto jezdit jak do škole,do obchodu,do školky,do Pizerie,když si chcou spravit auto se vším musí k nám .Já jsem ráda že v mém městě kde bydlím mám vše při ruce a proto raději volím Město jak vesnici.

Opet vec nazoru,ja osobne radeji na samote u lesa,ale pro deti je asi lepsi byt ve meste,ta kulturni potrava je pro ne take dulezita,ne do kazde vesnicky je dopravni spojeni.

Pokročilý

Bydlím v krajském městě, jezdí k nám tramvaj ve špičce každé 3 minuty, za nákupy to mám pěšky pár minut hned ke dvěma hypermarketům, do práce 20 minut tramvají nebo 15 na kole, na nádraží taky tak nějak a tam šest tratí všemi směry do světa. Za oknem je les a soustava rybníků. Neměnil bych.
Kamarádka bydlí na vesnici, vlak do krajského města jede každé 1-2 hodina, je tam klid, příroda, les, rybníky, ale za školou, prací i nákupy se musí dojíždět. Neměnila by.

Pokročilý

hned !!! my jsme na vesnici. střídala jsem město, vesnice...podle partnerů :-D spíše jsem byla ve městě. ted jsem se usadila a bydlíme na vesnici, je to do města 15 min. autem. auto mám, takže není problém. a nákupy? naplánuji jídla cca na 14 dní a nakoupim, zamrazim a je to. když potřebuji česrtvé, manžel to doveze, pracuje ve městě a já budu pak taky, takže i malou jsme dali do školky do města a budeme jí tam vozit. není nad to spát a neslyšet sousedy, nedohadovat se s nimi, kdo nechal odpadky pohozené u popelnice, povinné vytírání...tady se probudím kdy chci, nebudí mě řev na chodbě a bouchání výtahových dveří, máme bazen, s malou jsme pořád na zahradě...nedovedu si představit, co bych s ní dělala v létě ve městě.

Stříbrný

To je čistě na Vás.Radílky nechte stranou,Vy tam budete žít.Bude to vaše výhra,nebo nedokonalá hra.Konečné rozhodnutí je na Vás!!!

Diskuze k otázce

ibišek

Ještě doplnění, ano stanou se z nás s manželem taxikáři. Děti o nic neošidíme, kroužky, kamarádi, kino...Navíc máme ve městě rodinné zázemí babičky dědečky....

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.