stenly1

Přestavby a úpravy vozidel

jsem fanda do aut něco jako veteráni a taky terénní jako ofroudy a také tunningové úpravy chtěl bych vědět jestli kvůli tomu nemůžu mít nějaké problémy neboť ty auta co předělávám a upravuji mám na svém pozemku jsou odhlášené, jde mi o to aby mně nemohl někdo nařknout že tam shromažďuji odpad

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud je to na vašem soukromém pozemku, neohrožuje to život a zdraví, jakož svou činností neznečušťujete životní prostředí, nehrozí z důvodu uskladněných pohonných hmot k případnému požáru nebo pokud svou činností neobtěžujete sousedy hlukem apod. nemůže vám nikdo říct ani slovo.

Další odpovědi
cukrar

souhlasím s Miroslavem, ale upozorním, že Vás klidně může nařknou kdokoli z čehokoliv. Jsem přesvědčen, že jako fanda veteránů víte co a jak, a nezavdáte příčinu závistivým.

NickD

Souhlas. Snad jen doplním,že je vhodné pod motory umístit vaničky pro případné zachycení unikajících látek z důvodu uskladnění a pak už vám nemůže nikdo nic říci.