Elk

Přestanete kouřit při pohledu na obrázky na cigaretách?

Nejlepší odpověď
redy

Jezdit jsem taky nepřestala při pohledu na zrušenej auťák.

Mám hezkou tabatěrku, cigárka přesouvám do ní, ale to dělám odjakživa.

Další odpovědi
Rocker

Přestal jsem už před 6 lety.

anonym

Nepřestanu, protože jsem ještě ani nezačal,

kuřáci asi nepřestanou, kouření je návyková droga, a to legální, co znám z okolí, tak závislost na nikotinu se špatně odnaučuje.

Nuk nuk

Nepřestanu protože nekouřím, nikdy jsem nekouřila, a jsem ve věku, kdy už mohu směle prohlásit, že ani nikdy kouřit nebudu.

Funna

se mi líbí, že většina odpovídajících jsou nekuřáci, i když se jich tahle otázka vůbec netýká…
a moje odpověď kuřáka zní: snažím se kouření omezit, nebo s tím úplně přestat (ale jak jak psal laybor, moc jednoduché to není), ale na mé snažení nemají obrázky žádný pozitivní vliv…

dudu

Přestat kouřit je věc těžká, někdy téměř nemožná. Jinak, než zahodit cigarety po dostatečném impulsu a ze dne na den snad ani nejde. Já jsem tak učinil před třemi roky /po padesáti letech hulení/, avšak až poté co jsem se dusil a zubaté mě z objetí tahala celá JIPka. Dodnes tato vzpomínka chuť na žváro vždy spolehlivě zažene a kuřáci mně nyní smrdí už přes ulici.

ivzez

Ne.

Mc Merkurion

… už se tady na to ptali – nepřestanu, já čumim na flašku, do půlitru, na tv, na noťas, ale určitě ne na krabičku – jo, a mimochodem, člověk musí mít velkou fantazii, aby pochopil, co na těch obrázkách je, proto jsou u něktarých vysvětlivky …

anonym

Rády bych,ale je to těžké,ty fotky jsou i na tabácích,ten balím já.
Redy ty kouříš odjakživa?

pizlicka

přestala jsem před 6 ti lety,17 května 🙂