Avatar uživatele
Elk

Přestanete kouřit při pohledu na obrázky na cigaretách?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, redy, anonym před 2729 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Jezdit jsem taky nepřestala při pohledu na zrušenej auťák.

Mám hezkou tabatěrku, cigárka přesouvám do ní, ale to dělám odjakživa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Přestal jsem už před 6 lety.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nepřestanu, protože jsem ještě ani nezačal,

kuřáci asi nepřestanou, kouření je návyková droga, a to legální, co znám z okolí, tak závislost na nikotinu se špatně odnaučuje.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Nepřestanu protože nekouřím, nikdy jsem nekouřila, a jsem ve věku, kdy už mohu směle prohlásit, že ani nikdy kouřit nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

se mi líbí, že většina odpovídajících jsou nekuřáci, i když se jich tahle otázka vůbec netýká…
a moje odpověď kuřáka zní: snažím se kouření omezit, nebo s tím úplně přestat (ale jak jak psal laybor, moc jednoduché to není), ale na mé snažení nemají obrázky žádný pozitivní vliv…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Přestat kouřit je věc těžká, někdy téměř nemožná. Jinak, než zahodit cigarety po dostatečném impulsu a ze dne na den snad ani nejde. Já jsem tak učinil před třemi roky /po padesáti letech hulení/, avšak až poté co jsem se dusil a zubaté mě z objetí tahala celá JIPka. Dodnes tato vzpomínka chuť na žváro vždy spolehlivě zažene a kuřáci mně nyní smrdí už přes ulici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… už se tady na to ptali – nepřestanu, já čumim na flašku, do půlitru, na tv, na noťas, ale určitě ne na krabičku – jo, a mimochodem, člověk musí mít velkou fantazii, aby pochopil, co na těch obrázkách je, proto jsou u něktarých vysvětlivky …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rády bych,ale je to těžké,ty fotky jsou i na tabácích,ten balím já.
Redy ty kouříš odjakživa?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

přestala jsem před 6 ti lety,17 května 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek