konemy

Přestane mě můj myšák podělávat, až vyroste a zvykne si?

Pro gecco: Mně je to fuk, ale rodiče a brácha mají řeči. A tak mě to zajímá.

Nejlepší odpověď
gecco

Ne…
😉
Ber myšáka takového, jaký je – nedělej z něho plyšáka…
😉
_____________­____________
No jo, no – je to zvíře…
😉
Tak po něm důkladně uklízej…
A když budeš uklízet celý byt (utírat prach, vysávat…), nakloníš si rodiče, aby na myšáka nahlíželi přívětivěji…
😉

Další odpovědi
arachis

Jestli se podělává, tak má strach. Zkus ho častěji krmit z ruky, aniž by sis ho vzala do rukou a jen ho hlaď. Třeba tak 3 dny a pak zkus vzít do rukou.

fcoop

Buď si zvykne on,nebo ty.

Drap

Proč by to měl dělat ? Myšákovi to je jedno. A pokud si pořídila myš, muselo ti být jasné, že i ona bude muset vyměšovat.