Nevědoucí111

Přestane labradorský retrivr po roce dvouch tak skákat,trhat, prostě blbnout??

Doplňuji:
jak nestárá miluju ho je můj život :*

Nejlepší odpověď
anonym

Nebo začne…
:-O
Psa musíš vychovat a vycvičit – a ne spoléhat na to, že ´zmoudří´…
Doplňuji:
Ad Doplnění – tak proč jej necvičíš a nevychováváš???

Další odpovědi
Drap

Zajisti mu dostatek zábavy a aktivit. Začni ho troch vychovávat a určitě přestane. Jinak se to může ještě zhoršovat.

anonym

Běž s ním co nejdřív na cvičák, tam tě všechno naučí, tebe i psa

repetelka

Třeba ho to přejde po pětich letech…
V co věříte? Že se pes vyblbne a přestane? Máte prostě nevychovaného psa a takový prostě zůstane! Měli jste se mu věnovat…teď sklízíte svoji lemplovitost.
Doplňuji:
Miluju ho, je to můj život…znamená co? Psovi jedině prospějete když mu budete věnovat čas a výchovu a určíte mu hranice. To je pravá láska.

Vacalvojil

Ano.. jen tak sám od sebe :)
12 letá holčička dostala pejska a nechce se ji o něj starat co?

kick882

ŽE BY TO DĚLAL PROTO, ŽE JE ŠTĚNĚ? :o

emissarius

Ahoj, časem to řádění pro něj postupně bude ztrácet kouzlo a možná ho to po druhém roce života přestane bavit úplně i „samo od sebe“, možná jen částečně, ale v každým případě je třeba aby co nejdříve věděl co je ke hraní a co si smí dovolit k lidem. Nejlépe ti pomohou zkušenější na cvičáku.

A začít s výcvikem je třeba co nejdřív.

hadi.ce

nepřestane, bude hravej až do stáří :))

Tobbynka

Moje sestřenice má psa, je to Jack Russel Terrier a když bylo štěně, tak to byl prostě torpédo. Furt to běhalo, kousalo, skákalo, vrčelo a štěkalo. V životě jsem takto rozdováděného psa neviděla. Ale to bylo 4 měsíční štěndo. Já mám doma taky Labradora a ten je psovi od mé sestřenice úplně podobný. Akorát na nás nevrčí, neštěká a neskáče. Prostě jenom utíká jak blbeček a kouše všechno. Záleží všechno na výchově. :)