kapka

Přestalo fungovat Nadapenny?

Také Vás to přesměruje na jiné stránky, pokud se chcete dostat na Nadapenny? Takže už přes to nemůžeme přidávat fotky? Přes co jiného ještě přidáváte fotky?
Doplňuji:
Tak koukám, že nejsem první, kdo si toho všimnul. Ani vložený odkazy na fotky se už nedají otevřít, všechno je pryč. Proč jsem si jen myslela, že to bude fungovat přinejmenším navždy a ještě týden k tomu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pres-jaky-web-lze-sem-vkladat-fotografie-kdyz-na-nadapenny-je-nejaky-nesmysl

Další odpovědi
Děda Louda

Úplně stejně jako nadapenny funguje
http://tinypic.com/
Je dokonce lepší, protože skutečně, narozdíl od nadapenny, maká.

anonym

Ano,ukazuje se mi nějaká platební karta a určitě si najdu nějakou stránku,kde můžu vkládat obrázky(fotky) ! Ono,co je zadarmo a plně se využívá,je logické,že se to bu%d zpoplatní nebo jinak znesnadní! PRACHY,PRACHY…

mosoj

Jsem spokojen s tím uloziskem.sk. Pokud se ho rozhodnete používat, tak jednu radu do začátku. Vložte fotku a po vložení se vám ukáží odkazy a malý náhled fotky. Klepněte na ten náhled vložené fotky a zobrazí se vám v plné velikosti.
Nyní teprve kopírujte odkaz a dále uvádějte. Fotka se pak přímo zobrazuje tak veliká jaká byla po klepnutí na náhled. Dnes jsem již zde používal " je to dobře napsané".
Doplňuji:
V poslšední době jsou všechny moje fotky zde z „uložiska.sk“.