ReHu

Přestáli jste noční bouřku bez úhony?

Já vytáhla všechny zástrčky a v práci vypnula i hlavní jistič.
Pro sichr 🙂
Vydržela i střecha a stromy taky 🙂

Nejlepší odpověď
led

K nám ste ju pustili až teraz, tak som rýchle vybehla von, privítať vodu pre prírodu.
Že som zmokla? nič to, aj pôda potrebuje zvlažiť.
„úhonu“ z búrky majú tí, čo svoju jazdu, alebo oblečenie, neprispôsobia daným podmienkam

Další odpovědi
hanny 2

U nás žádná bouřka nebyla,jen od rána občas drobně pršelo,teď je déšť trvalý.

gecco

Tady – bohužel, nic dramatického nebylo…
Dokonce i ten deštík byl spíše ´zahradnickej´, než přívalovej…
NIC…
___
Kruci, EuroJackpot jsem nevyhrál*), ale fakt uvažuju o tý Kanadě – a nebo aspoň Norsku, Švédsku, Grónsku…
Možná i ve Skotsku by bylo fajn…
___
*) no jo – nesázím…
😉

marci1

Přestáli jsme bez úhony, ale vítr byl opravdu abnormálně „hustý“. Jinak kvituji to, že nebylo tornádo. 🙂

da ny

V každém ze 3. „okresů“ kraje statisícové škody :(
Rozbité střechy, auta od padlých a polámaných stromů/větví.
Na trati ČD polomy, hasiči se činili do rána i na silnicích.
Okolní obce i do rána bez proudu.
Zahrádkáři mají po úrodě, ovocné stromy – bez plodů, potlučené skleníky…
Jak se to žene od západu na Cheb, Sokolov a Karlovy Vary, je z toho průšvih ;),
naštěstí často hodně stáhnou Krušné hory a Slavkovský les.
Včerejší první bouřka (před 23.h), to byl „šupec“ se silným větrem. Něco takového jsme tu dlouho neměli.
Doma dobře, elektrospotřebiče vpořádku :D
Pár kontejnerů se přemístilo a povalilo, spousta listí na chodnících i v zelených pásech.
Dopoledne nic moc, párkrát sprchlo. Odpoledne sluníčko, 21°C.

anonym

Mám momentálně docela hektický dny, tak lehnu a usnu. Bouřka byla u nás v noci a já ji prospala. Ale všechno je ok, nic se nepolámalo, neulítlo…

ten který je

Ve 2 hod. v noci mě probudila hrozná rána a už tu byla bouřka.Blesků bylo tolik jako když někde na diskotéce bliká stroboskop.Můj papoušek se bál,ale pes byl v klidu.

Rocker

Neustál.Musel jsem vylézt z postele a zavřít okno:-)

anonym

Bouřka byla,ale malá,i málo vody spadlo.
Co jsi potom v práci dělala,když nešel proud?

honza19hk

u nás to bylo docela hustý, na zahradě šlo k zemi pár stromů a v našich lesích jsem ještě nebyl.

ReHu

Jugar > když je světlo, tak na některou práci el.proud nepotřebuju 🙂.
A včera jsem to povypínala a jela home. Do práce mohu kdykoli jindy 🙂.

ReHu

Led, jak to myslíš s přizpůsobení podmínkám?
Že mám nechat udělat novou střechu? Že mám přivázat větve stromů?
Nějak nevím.

led

myslím tým nešťastníkov, ktorí jazdia bez svetiel, s ojazdenými gumami, nefunkčnými stieračmi… tých, ako som dnes videla na ulici, čo boli informovaní o daždi, videli ako sa čiarňava blíži od západu, ale oblečení boli ako do „horúčky sobotnej noci“ a potom utekali hlava nehlava, autá neautá, krížom cez cesty a mláky…
Nemyslím tým prírodné katastrofy, ale nešťastia, ktorým mohol(!) človek včas zabrániť.
Ak ti víchor v miestach, kde víchor nebýva, odtrhne strechu, doláme stromy, tak tomu ťažko môžeš dopredu zabrániť.

ReHu

Aha aha aha 🙂
Tak to jo 🙂
To máš pravdu 🙂