jarda2012

prestala my fungovat vipalovacka bere jen original dvd prazne nejde co stim mam delat?

Nejlepší odpověď
briketka10

a co si takhle koupit novou externí za pár korun
http://www.al­za.cz/cd-a-dvd/dvd-vypalovacky/ex­terni/18848536­.htm

Další odpovědi
iceT

Tohle jsem řešila nedávno,ale mě to nebralo ani originály,antož prázdné dvd-externí mechanika vyřeší problém natotata,koupila jsem asus za 250 kč,ale je fakt,že musíš mít známé.

badisko

Nebere prazdne ?…kdyz chces neno vypalit tak to to CD/dvd nenajde jo …?…tak preinstaluj vypalovaci program…;D to uz jsi zkousel ? treba je chyba v nem …:D

Dochy

jen mne tak napadá. Co ji vyčistit? Někdy stačí dobře fouknout skrz dvířka (bacha, neprskat) a na nějakej ten měsíc je klid. Jinak pak rozebrat, zkontrolovat, jestli nekde neni usazenej nejakej chomáček (na 90% stejně nic neuvidíš) vyfoukat či oprášit !OPATRNĚ! a s trochou štěstí zas poběží.
Symptomy by asi i odpovídaly, lisované disky mají dokonalejší povrch (kovové zrcadlo oproti organickému barvivu) a mechaniky pak lépe zvládají zhoršení signálu…

badisko

To mi pripomina takove 2 starsi kousky..
Volá uživatel na technickou podporu, že mu nejde vložit do mechaniky třetí instalační disketa. Technik po delším přemýšlení:
„Poslyšte, a vyndal jste vůbec tu druhou?“
„Ne, a to mi připomíná, ta už tam šla taky nějak špatně.“

Uživatel: „Proč bych měl platit nějakej poplatek za vypalovačku a média, když nebudu nic krást?“
Zákonodárce: „Protože máte nástroj.“
Uživatel: „Tak to mě zavřete za znásilnění sousedky!“
Zákonodárce: „Vy jste znásilnil sousedku?“
Uživatel: „Ne, ale mám nástroj!“