Ježibabka

Přestala mi vysílat TV stanice History Chanel. Kde ji nyní nyjdu ?

Odpovědi
honzikd

Odpovídáte si sama – History Channel, v překladu „Historický kanál“ – je již historií, proto pátrání po něm nemá valného smyslu.

anonym

Nemá jen výpadek? Mě funguje, ale mám jiného providera. Zkus se zeptat svého tv poskytovatele, možná ji vyndal z nabídky.

Jikra

Jestli máš Skylink, tak se jich zeptej na přiloženém odkazu. Myslím že „History“ přestěhovali na jiný transpordér(kmi­točet).

Zdroj: http://www.sky­link.cz/