Přestal nám fungovat fotoaparát Kodak EasyShare C182 lze ho opravit např aktualizací?

Sám se začal vypínat občas zapínat, nefotil a nereagoval… Dalo by se to zprovoznit např. nějakou aktualizací??

Nejlepší odpověď
Agneta

Ano, (jsem optimistka) potřebuje jen víc proudu. Zkus silnější baterii :DDD

Další odpovědi
mosoj

Teoreticky ano.

Update firmware zde : https://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=hts&oq=&hl=cs&i­e=UTF-8&rlz=1T4GGNI­_csCZ533CZ534&q=Ko­dak+EasyShare+C182#hl=c­s&q=kodak+easysha­re+c182+firmwa­re+update
Doplňuji:
No tak proboha výměnu baterií předpokládám.

Emefej

Nejlépe se to zprovozní v servisu.