Standa b

Přestal mi jít Skype na mobilu Samsung GT i 8150, síť O2. Proč mi začal psát ať zkontroluju nastavení mobilní sítě?

Přestal mi jít Skype na mobilu Samsung GT i 8150, síť O2. Začal mi psát ať zkontroluju nastavení mobilní sítě. Žádný problém jsem nenašel. Může někdo poradit? Díky, Standa

Odpovědi
pmmucha

1)Restartovat telefon
2)Odninstalovat a nainstalovat skype.
3)Obnovit tovární data v telefonu a nainstalovat skype

Cuketka

Reinstalovat telefon je naprosty nesmysl. Podivej se na nastaveni aplikace, jestli nemas zaskrtnuto, ze funguje pouze na wifi, eventualne se podivej to nastaveni telefonu, internetu a aplikaci. Ev. zkus restart, nebo reinstalaci aplikace, ale tovarni nastaveni u chytrych teefonu je vazne pardon, ale debilni reseni.