Avatar uživatele
Salio

Přestal mi jít avast…píše mi to,že je vypnut a program neběží,ale nejde to ani zapnout,nevíte někdo??Díky moc

Doplňuji:
NO PRÁVĚ ŽE mi to nejde ani aktualizovat a nic…:(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Salio

Zajímavá 0 před 4437 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Před několika dny se mi stalo přesně totéž :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/avast-odmita-pracovat-co-s-tim
Mám dojem, že se zatím vysvětlení nenašlo, ale napadá mne jestli to nemá souvislost s připojením k internetu. Já mám modem USB od Vodafone a na jiném PC mi to posléze nabídlo aktualizaci. Musela jsem nechat systém přeinstalovat, sama jsem si netroufla. Hlavně nezačni odinstalaci, dokud se nenajde příčina, já to tím zvorala definitivně.
Měla jsem registraci obnovenou, nereagoval na nic.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ella

objevuje se vám u toho kolečka avast červený křížek?
mohla vám vypršet registrace – zkuste rozkliknout ikonku a pokud je tam všechno vypnuto, tak si budete muset obnovit registraci na další rok. dejte znovu registrovat nebo tak něco, je to tam, sice na vás vyskočí okno abyste si ho koupila, ale na levé straně toho okna je takové šedé tlačítko a tam je „nebo registrovat“. stačí vyplnit mail a nějaké jméno (stačí i jen písmeno) a je to. mě se to zrovna stalo, právě aktualizuji :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Ano, udělej to tak jak uvádí v odkazu Suwa: Start-Spustit-vepiš msconfig-OK-v okně klik na Služby. Najít Avast a povolit (zaškrtnutím, OK)
Doplňuji:
Jó, bude následovat restart.. ))

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

Odinstalovat a stáhnout si MSE a je po starostech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jennysh

Ovladací panely,nástroje pro správu,služby, Najít položky které souvisí s Avastem,a dát restartovat službu. Potom stačí jen restartovat pc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek