Avatar uživatele
filip.v

Přestal mi fungovat kompletně všechen zvuk z PC

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, jestli někdo neřešil podobný problém jako já.

Odcházel jsem pryč a měl puštěné stream video. Dal jsem počítač do režimu spánku a odešel (bohužel na rychlo bez zastavení videa), když jsem potom počítač probudil, asi 2 vteřiny hrála ještě hudba z toho videa z paměti a od té doby už vůbec nic.

Myslíte, že jsem, já vůl, odpálil zvukovou kartu nebo něco? ☹

Repráky jinak fungují, tam problém není. Počítač, dle ekvalizéru, zvuk vnímá, jen ho nevyluzuje ven. Neřešil někdo podobný problém nebo nemohl by mi někdo poradit, co by se dalo dělat, případně jak alespoň zjistit v čem je problém?
Mám Windows 7 Prof. 64 .. VIA High Definition Audio

Předem bych chtěl moc poděkovat alespoň za nějaké podněty.
Filip
Doplňuji:
Děkuju, vskutku pomohla přeinstalace ovladače!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3783 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Odpoveď byla označena jako užitečná

Vvyzkousej Preinstalovat OVLADAC ale ne jen Update …!!! Proste stahni ovladac na danou zvukovku a preinstaluj .......

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?filip.v Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zkus základní zvukový ovladač. Taky jsem před pár dny podlehla panice, že před svátky odchází počítač, ale nebylo to tak. Vypnulo se nastavení mikrofonu a bylo třeba je znovu zapnout. Stalo se mi to naposledy před dvěma lety, takže než jsem si uvědomila, co to může být, taky už jsem málem balila počítač a hnala do opravny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

ocko: nestraš ..podléhám panice, že bys tady na svátky nebyla

před 3783 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

ocko …>> proc servis vzdyt je tady odborniku jako maku …bedy ..www ..mowla..atd … setri servis je drahej …

před 3783 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet