Pupy

Přestal jít zvuk na notebooku z ničeho nic

Ahoj. S přítelem jsme prohlíželi moje stránky a pouštěli tam video (odkaz z youtube) a pak jsme chtěli pustit 2. video, jenže najednou nešel zvuk. Tak jsem si myslela že mi to na YU smazali. Jenže jsme zjistili že nejde zvuk v celém ntb. Ani klávesnice kde zvuk reguluji, obvykle dělá takový zvuk a teď vůbec nic. Ale když zapojím sluchátka nebo bedničky, tak to jde.
Nevíte co by s tím mohlo být? Jinak jsme nic nenastavovali, prostě z ničeho nic. Pokud mi někdo něco poradí, prosila bych i s návodem, jelikož jsem hrozná a nerozumím tomu.

Odpovědi
badisko

podivej se do …ovladaci panely>zvuky a zvukova zarizeni>.....je to zvlastni nozna je to spise chyba hardwere…