Přesný překlad.

Dobrý den, jak by jste prosím přesně přeložili následující titulek:
Polizei verfolgte Autodieb
Nach Verfolgungsjagd Streifenwagen kaputt!

  • Policie sleduje zloděje aut..po pronásledování (hodičce) se policejní auto rozbilo! ??

Děkuji;)

Nejlepší odpověď
chudst

Chybi mi tam sloveso. Ale ano, presne tak, do cestiny bych to prelozil jako „Honicka skoncila rozbitim hlidkoveho vozu“.

Drahuška999

Zdravím, také jsme měli docela dost problém s některými překlady, které nám ukazovalo auto a tak jsem se rozhodli s tím jednou pro vždy zatočit a to tak, že jsme si prostě nechali auto kompletně celé přeložit firmou – www.autacesky.cz … My vlastníme BMW, které tedy zvládli suprově a na jedničku, ale myslím si, že zvládnou i více značek 🙂