zzzlatokopka

Přes který opalovací krém se neopálím?

Jedu na pár dní do Alp na lyže a tam bývá slunce velice silné, vždy si opálím obličej, spíš jen jeho část:-((
Jezdím v lyžařských brýlích a pod nima se neopálím, takže pak vypadám opravdu směšně:-D

Loni jsem použila Niveu pro děti s faktorem 30 a i přes ni jsem se opálila:-(((

Máte nějakou radu, na krém který sluneční paprsky nepropustí?

Všem předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
gecco

Každý krém ´něco´ pustí – čím bude mít vyšší faktor, tím méně – ale něco proleze vždycky… Pak už záleží jen na tom, jak máš na UV citlivou pokožku.
Já se třeba – na ´horské´ vodě, opálím ve slunečném dni i přes merinové triko s dlouhým rukávem…
😉
Co tohle? – http://www.hus­kycz.cz/lyzar­ska-maska-masket-d3170.html
😉

Další odpovědi
JájsemRaibek

Ale když si nevezmeš ty brýle, tak zas tak blbě vypadat nebudeš. A místo brýlí si vem cedník, na pihatý holky kluci letěj :D

Agneta

Faktor 30 chápu jako 30 × 10minut (max. 15min) = 300 minut, nebo pro někoho 450, a pro někoho 600 minut, ale maximálně. Záleží taky na tom, jestli na jaře, nebo koncem léta, kdy už je vybudována jistá rezistence. Nejdřív zjistit, jestli ti na jaře 15 minut na slunci jde – bez jakékoliv reakce►a to pak 30× ! To fakt není moc.
Existují i krémy s faktorem 50 – 60, ale to taky ten problém neřeší:DDD
Takže když na slunce polezeš stále, a párkrát se spálíš, tak budeš mít v padesáti pokožku jak pomeranč(nebo stará Indiánka):DDD

Pajka.111

Já myslím, že taková 50 je hodně silná… Jednou jsem ji použila a jakobych na slunku ani nebyla…

XenieRo

Jj, to tak je… ta 50 je buď pro miminka, nebo pro lidi s citlivou pokožkou.

XenieRo

Jj, to tak je… ta 50 je buď pro miminka, nebo pro lidi s citlivou pokožkou.

XenieRo

Já opalováky kupuju na miluju bio. Mají perfektní výběr spf faktorů. A mají právě i pro miminka tu 50.

Pajka.111

A jaký přesně od nich kupuješ? Jako oni mají výběr docela veliký, tak proto se ptám…

Sonka Pop

A jak to vyjde ty krémy? Jako konrétně tyto bývají docela dost drahé.

SuzanKa

No, to záleží… Liší se to podle spf pochopitelně. Ale na jejich webu si to dohledáš https://www.mi­lujubio.cz/be­necos-swb/

Sonka Pop

Jj, už jsem si je koupila. Ta cena je za tu kvalitu vynikající. Většinou ty krémy jsou dost drajý a podle mě hodně zbytečně.

zzzlatokopka

Raibeku:-DDD s cedníkem mám v plánu fotit se na OP:-DDD

Nemám už palec, čoveče u tebe mám tež vždycky brzo vyčerpáno:-)

zzzlatokopka

Neboj Agnetko, já se nespálím ani na rovníku:-)))

zzzlatokopka

To bych jen po příjezdu měla nárok na všechny soc. dávky:-DDD

zzzlatokopka

Dík gecco zas nemám:-( mi taky stačí deset minut na slunku a jsem hnědá.

gecco

…„deset minut na slunku a jsem hnědá“…
To jsme na tom podobně…
😉
A jak píšu – opálím se i přes triko…
___
BTW – taky už nemám – v i tomto jsme na tom podobně…

zzzlatokopka

Neeeeee!!!!!!!!!!!! to by mi nevynikla rtěnka:-)

gecco

Tak si namaluj obličej až na masku, néé??
;-DD
Pochopitelně – stačí na to i levnější šminky…
😉

zzzlatokopka

😁

marci1

S tou rtěnkou, která nevynikne … dobrý ! 🙂
A co si namalovat na obličej nějakou masku ? 🙂
http://www.i-creative.cz/2010/06/­20/malovani-na-oblicej-vzory-a-inspirace/

zzzlatokopka

Už jsem se rozhodla, vezmu si tuhle:-DDDDDDDDDD
http://www.hu­morshop.eu/de­tail.php?zbozi=3489412

gecco

Tak to bacha, aby tě na sjedovce neumlátili..
😉