sisinec123

Přes jaký program se dá dát video do HD kvality?

Dobrý den, existuje nějaký program na převedení, např. 480p videa, do HD kvality? Pokud ano, jaký? Děkuju za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Alesh

resizovat můžeš třeba přes VirtualDub, pro lamy je ale lepší něco jako FormatFactory (obojí je free), každopádně proč to chceš dělat? HD kvalitu to mít stejně nebude, jen ten počet pixelů (1920 × 1080).

Další odpovědi
gecco

Na resampling existuje programů spousta (používám třeba FormatFactory – http://www.pcfre­etime.com/ ) – ale z nízké kvality (480p) vysokou (1080p) prostě neuděláš…
😉

Quimby

z 480p videa nejde udělat plnohodnotné HD video, protože prostě chybí dodatečné informace o obraze.
Dá se samozřejmě zvětšit rozlišení, například Any video converter to umí. Počítač se pokusí obraz i doostřit, ale dobrý HD z toho jentak nebude.

anonym

ze špatnýho na dobré to sama neuděláš,to by musela mít hoooodnšě dobrý zdroj

gecco

Alesh → dík…
;-DD