snookerballs

přes jaký free program zvýšit kvalitu videa?

Doplňuji:
já nechci dodávat titulky ani nic jiného, pouze zvýšit kvalitu videa

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Kvalitu videa nezvýší, jakýmkoliv zásehem (titulky, efekt) spíš kvalitu zhoršíte, protože dojde k přepočítání pixelů.
Doplňuji:
Kvalitu videa zvýšit nelze, jakýmkoliv zásahem dojde k překreslení obrazu a následném znovuuložení, dojde k další kompresi, při které se ztratí data – komprimační kodek je vyhodí, aby se snížila velikost výsledného souboru, tudíž se zvětší různé artefakty, protože chybějící pixely budou dopočítány ze zbylých dat.