FikeCZ

Přes co dělaji ty akce?

Našel jsem nějakou internetovou stranku kde pišou soutěže typu pošli to a to a každa 555sms vyhraje to a to!No ale přes co to maji že jim ta každa sms co neni 555 vynaší prachy?Dost mne to zajima nebo maji vlastni služby?

Nejlepší odpověď
RomanP

Spíš je to založeno na lidské blbosti. Lidi se nechají napálit kdejakým nesmyslem, který jim někdo vnutí. Kolik já už vyhrál aut už se mi ani nevejdou na dvůr ale vždy u té výhry je takový blbě čitelný dodatek s tím že jsem sice vyhrál auto, ale musím si prvně od xxx společnosti něco objednat a potom teprve budu zařazen do soutěže o to auto.

Další odpovědi
DDarent

z každý sms jim de přibližně 50Kč!!!! dole máte napsanou cenu SMS a když z toho odeberete 4 Kč, tak ten zbytek maj voni!!!