AlisaCZ

Přerušuje se mi webkamera

Už delší dobu se mi přerušuje webkamera a nevím jak to mám spravit. Webkameru mám v notebooku. Zezačátku fungovala normálně, prostě bez chyby. A potom se to začlo tak divně přerušovat. Dříve stačilo trošku naklonit obrazovku, potom už trošku přimáčknout webkameru a teď už nefunguje nic. Přerušování vypadá nějak takto: http://nd04.jxs­.cz/561/493/6863ba8879_7­1620825_o2.jpg

Odpovědi
odpomass

Nejspíš ti odešla webkamera. Pokud máš notebook v záruce (máš ho méně než 2 roky), tak bych ho šla reklamovat, ale jinak ti asi nepomůžu.