Avatar uživatele
anonym

Přerušil vám zaměstnavatel dovolenou a povolal vás do práce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Damiana, anonym, Lorrien před 4314 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ano, ale aplikuje se spíše zřídka a jen u určitých klíčových pozic a strategických provozů či ostře sledovaných staveb (např. dojde-li ke krizové situaci vyžadující neodkladné řešení, což byl i tento případ).
Doplňuji:
P.S. Naopak celkem běžně docházelo k přeshraniční komunikaci na mobil, kdy se řešily členité a fakturační souvislosti (někdy i interní informace potřebné pro jednání s obchodními partnery), jež zevrubně znal pouze ten dovolenkující se chudák.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Barbakane, to není nejhorší případ. Toto se mi stalo. Také se mi ale stávalo, že mne nechal zaměstnavatel vozit do práce a zpět domů, když jsem měla nemocenskou a sotva jsem chodila. Bylo to třeba, tak se nedalo nic dělat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nejen dovolenou, ale So, Ne + Sv a třeba i ve 3 ráno. Po sedmi letech jsem odešel. Sice kompenzoval penězi (a dost vysoce), ale to nevyvážilo mít začas klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Co je dovolená? Musím být k dispozici stále, protože pořád se něco děje. Nedávno jsem musela jet do Prahy v jednu hodinu ráno. A když zemřel Havel, měla jsem skoro po Vánocích!
Naštěstí mám vynikající tým, dovedeme se domluvit, takže všechno šlape ke spokojenosti všech jeho členů i hlavního šéfa. Jen mimořádné situace se musí řešit, ale to mi nevadí, proto mne má práce tolik baví. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokiaľ sa v práci stanete členom Rychlej roty / Chip 'n Dale Rescue Rangers, nepočítajte radšej so žiadnym kľudným voľnom a dovolenkou. Určite vás odvolajú práve v momente keď ste na Kanárskych ostrovoch a pozeráte ako vašu svokru naháňa Biely žralok.
Takto sa mi stalo, že po hneď novoročnom prípitku v prvých minútach roku som musela do práce (objavil sa „Biely žralok“)
Ako píše dr.Axl „přeshraniční komunikaci na mobil“ takú maličkosť ani nerátam.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

V zápalu zaměření na předmět otázky jsem opomněl to nejčastější.
A sice, že u exponovaných firem je vůbec zázrak si v létě vybrat dovolenou, protože ti řeknou – Co? Během stavební sezóny? Počkej na zimu, pak se uvidí.

před 4314 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ocko,co ten palec ? 🙂

před 4314 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek