AmazedWolf

Přeruší se stahování když dám počítač do režimu spánku?

Stahuju hry přes program uTorrent a zajímalo by mě jestli se stahování přeruší když dám PC do režimu spánku.

Nejlepší odpověď
setapouch

Ano, prerusi.

Další odpovědi
Hlada

Vypnutý počítač opravdu, ale opravdu nemůže fungovat.

tony2412

jasně že se to přeruší!

lexx

to je zajímavá otázka ale nevím…nezbývá než vyzkoušet v praxi a když se přenos dat sekne je situace jasná, potom napiš co a jak

postcd

přeruší, vypnutý počítač nepracuje/nereaguje na příchozí připojení.
Třeba já používám pro přenos dat WinSCP (SCP/SSH) a po probuzení se program automaticky znovu připojí k serveru a pokračuje ve stahování dat ve frontě
Torrent bude také pokračovat. přerušení u torrentu nevadí, zase se to naváže