Rocker

Přerušení TV signálu

Před chvilkou na mě zvonil soused,že prý mu nejde ani na jedné televizi žádný program.Mě normálně jdou,napadlo ho,jestli mu prý nepřerušili signál,protože má dluh na poplatcích.Je to vůbec technicky možné prerušit signál jen na konkrétní byt nebo dům?
Doplňuji:
Aha,tak mě taky nejde,jsem to zkoušel u syna v pokoji a on tam měl film na flashce:-)Teď jsem se dozvěděl,že to nejde v celý Praze.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud má kabelové připojení tak ano.

Další odpovědi
zjentek

jo, prahu pohltila TV tma .).).), jedno z těžkých společenských dramat
Doplňuji:
a je to od šesti a bude to do patnácti. ..ale s tím střihnutým signálem sousedovi se mi to líbilo víc .)