Přerušení stahování

Může se přerušit stahování filmu u free rapid downloader a následně zase ve stahování pokračovat?

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Nevím, jestli záleží na tom, u jaké služby, ale u Rapidshare ani Uloz.to to nelze. (Ani přes FRD, pokud stahujete přes free.)

Další odpovědi
anonym

lze to samozrejme jen pokud tuto moznost podporuje i server ze ktereho stahujete, tedy nestaci jen to ze free rapid downloader , nebo jDownloader to umi, server na druhe strane musi byt schopen zasilat data od libovolne pozice nejen od zacatku …

k tomuto ucelu jsou skutecne daleko lepsi p2p site ktere zcela samozrejme toto umi – konec koncu vychazi to z podstaty fungovani techto prenosovych protokolu ve kterych kazdou malou cast stahujete de fakto od nekoho jineho … a nemusite za to pochopitelne ani nic platit.

Zdroj: cztorrent.net