Fotomwn

Jak zařídit přepsání papíru do počítače?

Dobrý den, chtěl bYch se zeptat jestli někdo nezná nějaký způsob jal když nápisů něco na papír a nemám čas to ručně přepsat do počítače ( například do Wordu ), no prostě nějaký způsob, kterým bych oskenoval ten list papíru a počítač by rozpoznal moje písmo( předpokládám, že píšu, tak ze se to da rozpoznaťt), a dostal by tofo počítačové verze ( např. ten Word )

Odpovědi
gecco

Existují programy, které dokáží rozpoznat písmo z oskenovaného dokumentu a uložit jej pak do textového editoru – těmto programům se říká OCR…
😉
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=o­cr&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

Lamalam

Kup si skenovací pero. Na kratší dokumenty stačí, na rozsáhlejší dokumenty je lepší stolní skener s OCR.