petrkopecky

Má někdo zkušenosti s přepravou zboží z Polska?

dobrý den potřebuju si allegro.pl nechat dovéz zboží našel jsem tyto 2 firmy co se tím zabívají máte snimi někdo zkusenosti děkuji

allegropl.cz
tovarzpolska.sk

Odpovědi
anonym

nevím jak to přesně myslíš. když si na Allegru něco koupíš, tak je to věc prodejce, jak Ti to pošle, pokud posílá do zahraničí a měl by si při koupi už vědět, co Tě to bude stát. já kupoval náhradní díly Ford v Polsku přímo z e shopu a přišlo to nějakou balíkovkou, nakonec sio to ty balíkovky možná předávají mezi sebou. každopádně jsem hned na začátku věděl, že to bude stát 700kč za dopravu s tím, že jsem platil předem na účet a převod stál 350kč. do polské banky

kristinanowa

Přeprava těmito společnosti není zrovna levná.Většina prodejců na Allegro nechce zasílat do ČR.Já takové zásilky dovážím za menší poplatek do 5 kg a menších rozměrů.Vy platíte pouze poplatek přepravní společnosti v Polsku a v Česku a poplatek 1OO kč.Vychází to zhruba na polovinu než poštovné z Polska DO ČR.Co se týče plateb do polska tak taky zajistím levně a rychle.Info 608304132.