opa

Přeposlat ukázku.

Uložil jsem z archivu ČT do složky ukázku „Černé ovce“. Chtěl jsem to přeposlat mailem dceři. NEPODAŘILO SE. Jak se to dá poslat???Děkuji.
Doplňuji:
Teď jste mě pobavil.Nevím jak "ZAPAKOVAT"do­RARu!!!Nešlo by to po lopatě????Za1,Za­2,,,,,Přesto děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

zapakujte ten soubor do RARu a pošlete jako přílohu.Možná by byla lepší možnost ji zkopírovat adresu a vložit do mailu tam kde se ta ukázka nachází.
Doplňuji:
na netu si najděte stránku,kde ty černé ovce se dají spustit,nahoře zkopírujte tu adresu a vložte jí normálně do psaní v e-mailu,ona by se vám tam měla potom zobrazit jako odkaz který půjde spustit přímo e-mailovém klientovi.Pokud se nezobrazí modře a podtržená,tak to neva,dcera si ji označí zkopíruje a vloží do svého prohlížeče kde si to bude moci přehrát,toť vše.

Další odpovědi
rosa

Levým tlačítkem myši nahoře na odkaz když máte danou ukázku otevřenou – zmodrá to. Potom pravým tlačítkem myši -dát možnost kopírovat.(stát na tom odkaze) Do textu emailu zase pravým tlačítkem myši dát vložit a je to tam.