autacek

Přepojí mne při „neustálém přepojování“ online do televizní soutěže ?

Nebo si tam s vámi bude vykládat zase dlouze automat, případně někdo úplně jiný ? (myslím takové ty pozdně večerní TV programy jak moderátor/ka nabádá k zavolání správné odpovědi, kdy odpověď je buď úplně triviální, případně otázka schválně nejasná, aby se nedalo jen tak správně odpovědět.)

Odpovědi
M.

Hádám, že tam hrozně dlouho bude kecat automat, aby si nahrábli víc prachů za zavolání.

Hakunamatata

Sice hovor netrvá nijak dlouho, ale přepojí tě třeba až při třicátém. Při každém hovoru je třeba odpovědět otázku, například zda Michael Jackson byl populární zpěvák (nebo něco podobného) a pak ti pogratulují, že jsi sice odpověděl správě, ale že nepostupuješ do vysílání. Spoléhají na to, že to většina lidí vzdá už po dvacátém.

marci1

Možná ano. Pokud máte dost finančních prostředků a trpělivosti tak zkuste zavolat, ale otázka je vždy nastavena tak, aby nikdo neodpověděl správně. Já bych tam opravdu nevolala. 🙂

zvedavaholka

Nedělat to, ikdyž je tam rychlé připojení(prý do minuty) ,tak to trvá mnohem dýl… nejdřív tam jsou reklamy na slečny a tak dál a pak je tam otázka .. navíc v ttěchto soutěžích jsou velice mazaní.. dávají do obálek slova, která jsou těžká a občas ani moc známá a ikdyž se zdá odpověď jako banální, opravdu to tak není ;) a kdby jste tam náhodou třeba volal, tak hodně štěstí:)