přepis

koupil jsem auto z roku 1989 původní majitel je od lonského roku v polopřevodu kolik zaplatim přihlášení na svoji osobu děkuji

Odpovědi
Drakoo

záleží jestli myslíš ekodaň nebo čistej přepis, ale ekodaň se vztahuje na emisní normu a přihlašení je v každém kraji(městě) jinak ohodnocené penězma

nosa

priprav si hodne pac je to stary auto:)

Janča91

evidenčka nevim, ale převod 800,– a ekodaň záleží na emisích, ale počítala bych s 5000,– případně 10000,–

Kami

Přepis 800 a pokud auto není starší 10 let tak nic jinak 5 až 10000