Zlatý

přepínání aj/čj na liště dole

Ahoj všem,z nějakýho důvodu se mi ztratily oba dva jazyky ze spodní lišty(možnosti přepnutí).Přepnutí l.alt+shift znám,jen mi jde o to jak to na tu lištu znova dostat.Díky za rady ;-)
Doplňuji:
právěže tam "panel jazyků" zaškrtnutý mám,ale jazyky nikde.Jinak mám windows XP.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

mám Win7 a jde to pouhým přetáhnutím :)

njn, win7 je výborný v práci s okny ;)

Další odpovědi:

Zlatý

Jestli dobře rozumím otázce, tak na hlavním panelu nemáte zapnutý panel jazyků. Zapněte ho pravou myší - Panely nástrojů/Panel jazyků.
Doplňuji:
Zkuste ho opakovaně zapnout a vypnout přes Ovládací panely/Místní a jazykové nastavení/Předvolby/Panel jazyků/Nastavení panelu jazyků. Jestli to nepůjde, vraťte systém pomocí bodu obnovení.

Zlatý

Stalo se mi nedávno to samé, řešení najdete zde v odkazu, v diskusi. http://www.odpovedi.cz/…

Diskuze k otázce

Zlatý

mojitek

děkuju Kapko.Ale tuhle diskuzi jsem si našel ještě před zadáním otázky,ale neotevřela se mi (myslím) ta poslední položka právě.Jsem prostě PC lama :o)))

Zlatý

kapka

Jejda, tak to je škoda. Mně ta rada z návodu pomohla. Nezkusil jste to pak ještě znova?
Obávám se, že nic jiného totiž nepomůže. Ale nevím, no, taky počítačům zas tak nerozumím.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.