Přepadává vás v noci hlad?

Prostě se probudíte a máte pocit hladu. Neleníte a zajdete něco zobnout, či se dokonce nadlábnete k prasknutí? Takový uzený bůček ve tři ráno a zapít pivkem, to musí být masakr. Někdo si dá třeba jen ředkvičku s ementálem 😁

Nejlepší odpověď
redy

Já ne ale znám lidi kteří dokážou ve tři ráno vyluxovat lednici.

Já maximálně tu ředkvičku – 🙂

Takže ne, nepřepadává mě hlad 🙂

Další odpovědi
zjentek

Ani ne ..mě to na noc tak nějak ani nepřejde.

Kepler

Celkem často. Ale stačí kapučíno se smetanou, nebo polévka. Pak jsem zase Jára Cimrman ležící, spící.

Drap

To se mi nestává. Jen zcela vyjímečně. V pohodě to do rána vydržím.

Kulpix

Jen velice vyjímečně . Tak jedenkrát do púl roku

RyuzakiKate

Ubec, zhruba nějak po tý desátý přestávám mít chuť na cokoliv.

da ny

Zřídka,
hodinu před ulehnutím se najím. Pokud jdu spát v jednu hodinu, o půlnocu něco zbaštím (zelenina není jídlo, takže něco vydatnějšího) ;)

richardad

Za tím stojí nesmyslné rady jíst ráno a večer ne. Všecky zvířata musejí prvně něco ulovit nebo se pást a žádné nemá snídani nachystanou. Takže jíst až v poledne, večer a před spaním. Příliš hledíte na rady, které šíří organizace pro odlidnění, aby snížily množství obyvatel o 10%.Po těchto nesmyslných radách dříve zestárnete a zemřete. http://www.do­brotaprozdravi­.cz/srozumitel­ne-podana-zdrava-vyziva-z-historicke-kucharky/