Miniem

Přenosová rychlost paměťové karty

Koupila jsem si pam.kartu Kingston micro SDHC 8GB Class 4 do mobilu a chtěla jsem si na ní dát nějaké filmy/seriály a teď mi to skoro u všech píše: Byla překročena přenosová rychlost. Nikde jsem ale nenašla nižší a ani v podstatě nevím, co to je. Mohl by mi to někdo říct? Děkuju..

Nejlepší odpověď
Jikra

Základní informace jsou na odkazu a zbytek holt vygůglovat.
Doplňuji:
V návodu by měly být uvedené parametry jaké karty mobil akceptuje. Obecně u parametru class pro použití na video má být co nejvyšší číselná hodnota. Ale Pozor některé mobily neakceptují vysokokapacit­ní karty.

Zdroj: http://www.svet­hardware.cz/ar­t_doc-FE815BF18B8B8­7AEC1257480004­7D07C.html