Avatar uživatele
NikolkaCZE

Přenos zvuku do druheho pc

Zdravím. Mám v pokoji stolní PC (přes den zapnutý) s reproduktory. Více času ovšem trávím s notebookem v posteli.

Zajímalo by mě jak udělat, abych přenesla zvuk z notebooku do PC (ideálně přes domácí síť), aby mi hrály reproduktory. Síťově jsou propojeny LAN-Router-WiFi.

Dříve jsem to řešila přes Bluetooth adaptér, jenže ten mi teď v počítači zlobí a na tu „dálku“ (asi 4 metry) nechce dosáhnout. Přímo u software k BT tato funkce byla a fungovala bezvadně, ale teď to už musím vyřešit jinak. Vím že to jde přes shoutcast ale je tam odezva 10s. Chtěl bych okamžitou odezvu.Díky za nápady.

Zajímavá 0 před 4380 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Skeptik

Jestli se nemýlím, tak já to řešil tak, že jsem si koupil line in kabel a napojil jej na sluchátkový výstup magnetofonu a druhý konec připojil k mikrofonovému vstupu, kde je AD převodník, a dál to už zpracovával v počítači a používal například Windows Media Server pro digitalizaci rádia. Akorát jestli chceš slyšet, co teče z jednoho zařízení do druhého, tak musíš na výstup aktivovat zvuk z mikrofonové­ho/line-in vstupu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dvdk

Já bych zkusil připojení ke vzdálené ploše, nebo Team viewer.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet