opa

Přenos velkých souborů"DEPO", kde se stala chyba?

Posílání fotek "DEPEM"nejde mi to, kde je chyba?
Poslal jsem fotky Depem-přenos velkých souborů zhruba každá měla kolem 2MB.Ale tomu,komu jsem je poslal je dostal ve velikosti 10až35MB.Příjemce má Netobook z něneckým manuálem.Je to Netobook z Rakouska.JAK JE TO MOŽNÉ???Kde je chyba???Děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

To tedy nemám tušení,ale já když posílám fotky přes „DEPO“ ,tak je nejdříve zabalím do RARu, abych nemusel posílat každou zvlášť a vždy dojdou tak jak jsem je odeslal.