přenos filmu

Jaký kabel potřebuji, když chci film, který mám v počítači přehrát na televizi. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Taky záleží na tom, co máš v televizi. Pokud usb, tak usb kabel. ale standardně je v televizi tkz. činč a jestli prodávají na jedné straně činč a na druhé straně usb to nevím.

Další odpovědi
led

na prenos filmov musí mať počítač
1-internú alebo externú tv kartu. Notebook máva tzv.SVHS TV výstup – tým sa prenáša obraz

2-VGA kábel a pripojiť ako 2. monitor

zvuk sa musí buď cez audiokábel do TV alebo priamo k externým reproduktorom alebo použiť vstavané reproduktorky NB