MAFIA777

PRENECHAVANI UVERU NA AUTO

DOBRI Den nebo večer všem chcy se zeptat kdiš chcy prevzit uver na auto zda mi uver musi shvalit banka a co vše je k tomu potreba dekuji
Doplňuji:
ostrovidka když neznaš odpoved tak radši nic nepiš neotravuj lidi

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To Ostrovidka: On je z ukrajiny.Меня зовут Саша из Украины
Jinak odpověď zní asi takto: Ano, věřitel-tedy banka musí souhlasit se změnou dlužníka. Takže si myslím, že k tomu potřebuješ to, co potřebuje žadatel o leasing auta.

Další odpovědi
ostrovidka

Nauč se nejdřív česky.