Pokročilý

Přená pomoc s hamachi.

Nyní vám napíši přesný problém:
Vyberu si jazyk english potom kliknu na next potom zase kliknu na next a musim potvrdit pravidla kliknu na i agree
pak se mi ukáže taková tabulka:destination folder: něco napsáno a program menu grups zase něco napsáno kliknu na create a instal pak mi to píše prosim čekejte chvíli tak čekám pak to naběhne a ukáže se mi:You do dont have sufficient rivielges to complete this instalation for all users of the machine. Log on as administator and then netry this instalation. Nevíte co jsem udělal blbě?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud tě odpovědi zde neuspokojují, doporučuji ti dávat podobné otázky spíše na hráčská fóra. Tam mají všichni totiž spoustu zkušeností se hrami všeho druhu a tady jen někdo.
Třeba sem:

Zdroj: forum.doupe.zive.cz/?sid=

Další odpovědi:

Pokročilý

- musíš se a Pc přihlásit jako administrátor a potom to reinstalni :D nemáš na to povolení nainstalovat to :D:D přesný překlad je zde : Vy nemáte dostatečná oprávnění k dokončení této instalace pro všechny uživatele tohoto počítače. Přihlaste se jako administator a poté opakujte instalaci : takhle se připoj jako admin NZ Start --> Spustit --> control userpasswords2 --> OK.

Objevi se nove okno "Uzivatelske ucty", kde je treba vybrat uzivatele "Administrator". Pokud vybrat nepujde, je treba zaksrtnout volbu "Pred pouzitim pocitace musi...". Az bude vybran uzivatel, je nutne NE-zaskrtnout volbu "Pred pouzitim pocitace musi uzivatele...". Nasledne klik na OK. Mozna bude system pozadovat zmenu hesla. Pokud nechcete zadne heslo, nechte pole nevyplnena a kliknete na OK.

Po uzavreni okna "Uzivatelske ucty" by melo byt vse nastaveno. Nyni staci restartovat pocitac a pri novem startu se pocitac prihlasi pod uctem Administrator.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.