vivatis2-

Přená pomoc s hamachi.

Nyní vám napíši přesný problém:
Vyberu si jazyk english potom kliknu na next potom zase kliknu na next a musim potvrdit pravidla kliknu na i agree
pak se mi ukáže taková tabulka:destination folder: něco napsáno a program menu grups zase něco napsáno kliknu na create a instal pak mi to píše prosim čekejte chvíli tak čekám pak to naběhne a ukáže se mi:You do dont have sufficient rivielges to complete this instalation for all users of the machine. Log on as administator and then netry this instalation. Nevíte co jsem udělal blbě?

Nejlepší odpověď
www

Pokud tě odpovědi zde neuspokojují, doporučuji ti dávat podobné otázky spíše na hráčská fóra. Tam mají všichni totiž spoustu zkušeností se hrami všeho druhu a tady jen někdo.
Třeba sem:

Zdroj: forum.doupe.zi­ve.cz/?sid=

Další odpovědi
Lamička

  • musíš se a Pc přihlásit jako administrátor a potom to reinstalni :D nemáš na to povolení nainstalovat to :D:D přesný překlad je zde : Vy nemáte dostatečná oprávnění k dokončení této instalace pro všechny uživatele tohoto počítače. Přihlaste se jako administator a poté opakujte instalaci : takhle se připoj jako admin NZ Start → Spustit → control userpasswords2 → OK.

Objevi se nove okno „Uzivatelske ucty“, kde je treba vybrat uzivatele „Administrator“. Pokud vybrat nepujde, je treba zaksrtnout volbu „Pred pouzitim pocitace musi…“. Az bude vybran uzivatel, je nutne NE-zaskrtnout volbu „Pred pouzitim pocitace musi uzivatele…“. Nasledne klik na OK. Mozna bude system pozadovat zmenu hesla. Pokud nechcete zadne heslo, nechte pole nevyplnena a kliknete na OK.

Po uzavreni okna „Uzivatelske ucty“ by melo byt vse nastaveno. Nyni staci restartovat pocitac a pri novem startu se pocitac prihlasi pod uctem Administrator.