Přemýšlíte nad budoucnstí? co bude za 15 let atd? děsí vás to, nebo se spíše těšíte?

Jak často nad ní přemýšlíte? a plánujete hodně nebo jste spíše spontální?

Nejlepší odpověď
gecco

Plánuju jen v krátkodobém horizontu, podmínky se natolik mění, že ´pětiletka´ nemá – podle mne, smysl.
😉

Další odpovědi
carpediem

Já jo, jsem plánovací člověk, nemám ráda nejistotu, takže plánuji dlouhodobě, jsem ale dost pružná na to, plán pozměnit. Neumím prohrávat, takže mi ta změna někdy trvá trochu déle.

Spontální jsem v zábavě, ale důležitá rozhodnutí hodně promýšlím.

ivzez

Myslím, že starší lidé už moc do budoucna nehledí.
Počkej si, až tu zítra bude víc mladších …

anonym

Každý musí přemýšlet nad budoucností,jinak žít nelze.

marci1

Ani moc ne. Proč se děsit něčeho, co teprve bude ( doufám ). Člověk by měl žít dneškem, užít si život každým okamžikem. Jsem optimista a tak se těším a doufám, že budu já i všichni kolem mě zdraví. 🙂

lota

Raději nepřemýšlím, raději neplánuji.

gagaga

ja take trosicku premyslim..:)
ziji totiz ve dvou zemich a ani jedne se nechci " vzdat " :)
jsem v kazde totiz uplne stejne rada :)
jen vim, ze pozdeji ( z duchodku ) nebudu uz asi mit na udrzeni dvou nemovitosti :), a vecneho prejizdeni i nekolika tis. km za mesic ..

ale jeste mam par let cas na rozmyslenou :)

  • iv-