Avatar uživatele
Natty*

Přemýšlím o tom, že budu dělat rovnátka a implantáty. Nevíte, kolik je plat a jak dlouho trvá praxe?

Zajímavá 0 před 4191 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Záleží na šikovnosti. Někdo je schopen dělat vše sám, téměř hned po škole a někdo se to učí léta.- Obdobné je to i s platem. Někdo dělá za základní plat a někdo má plat v řádech desetitisíců.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Jak dělat? Jako vyrábět? 🙂 Asi spíš myslíš ortodontistku nebo implantoložku, že?
Ortodoncie je vcelku dobrý obor. Všechny ortodontisté, které znám, mají furt narváno. Moje ortodontistka pracuje 4 dny v týdnu okolo 6 hodin denně, těžká pohoda. Plat má asi tak trochu nad průměrem, evidentně ji to stačí, jinak by pracovala víc hodin. Takže já bych do toho šel. Navíc jako ženská budeš jistě ráda pracovat s dětmi a většinou má dětské pacienty.
Implantologie je poněkud drsnější, hodně je to chirurgie, celkem maso. Jinak je to nepochybně finančně velmi zajímavé, zvlášť když je implantolog vyhlášený machr a nechá si to patřičně zaplatit. Na tomhle lidi zkrátka nešetří a rádi si připlatí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Přemýšlíš špatně. Otázka by měla znít" "Mám takové vědomosti abych se do takového podniku mohla pustit? Jaký by mohl být, a kolik, okruh klientů, ap.? Zdaleka to není všechno, přesto většina dotazů je o penězích (kolik za to budu mít). Když už se ptáš, měla by si začít, jaké máš vzdělání v oboru, praxi, zázemí (včetně financí), podnikatelský záměr, finanční rozvahu, atd., atd....... Jenom přemýšlet nestačí, musíš hodně přemýšlet a pokud možno domýšlet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michaela926

Dost diskutabilní otázka, jeden ortodontista ti řekne, že vydělává 30 000,– měsíčně a druhý vydělává 60 000,– měsíčně. Faktorů ovlivňující plat je hodně, například region, ve kterém chceš léčbu provádět. www.altisgroup.cz

před 2597 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek