Přemýšleli jste už někdy, zda si negramotní lidé naplno vychutnají polévku s písmenky?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím, že když jsou negramotní ,tak ani nevědí co v té polévce plave

Další odpovědi
Děda Louda

Pro ně se chystá speciální edice obsahující pouze písmenko X. Kdo najde tři (ber v úvahu i to, že neumějí ani počítat), je králem.

anonym

určitě si jí vychutnávají mé děti když ještě neumělý číst a psát tak si z písmenek v polívce vymýšlely obrázky,a slova

bolak

jako myslíš:

  • františku, chceš ještě polívku?
  • až za chvíli, tudle ještě nemám dočtenou…

(mimochodem, není slušné číst při jídle)

elektrikář

Jako dítě jsem jí mněl hrozně rád na okraji talíře jsme srovnávali slova. Nakonec jsem ji jedl úplně studenou. Polévka na hraní a vyhráli jsme si.

Conchus

Myslím, že mají obrovskou šanci se dostat mezi vzdělance. Apropó, obsahuje ta polívka celou abecedu? Aby je Vitana nešidila.