Avatar uživatele
zzzzz

Přemýšleli jste už nad předsevzetím do nového roku 2013?

Dali jste si nějaká do roku 2012? Vyšli vám?
Já si loni dala předsevzetí, že omezím kouření, částečně to vyšlo, kouřím jen polovinu. Příští rok chci přestat úplně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, Illines, marci1 před 4139 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Mám jasno. Chci ještě být na tomto posraném ale pěkném světě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Radši nee,stejně bych je nedodržela,i když snaha by byla,ale ta vůle,ta vůle..........

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

nee tyhle kraviny jdou mimo me …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nedávám si novoroční předsevzetí. To, co potřebuji či chci, plním průběžně tak jako tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

Koureni jako kazdy rok,nevyslo.Jinak a to udelam,objedu aspon na mrknuti,vsechna ma oblibena mista a moje pratele a zname.Mam to od nich daleko,letos jsem nemela tolik casu a tak jsem jim dluznici.Zacnu na jare a skoncim na podzim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Předsevzetí ne.Mám ale takové přání,že bych chtěl trochu omezit práci a věnovat se výletům do přírody nebo občas navštívit nějakou kulturní akci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Abych měl pevné nervy na vylomeniny mého vedoucího!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Většinou to co si stanovím, se mi nevyplní :) Ale vzato mě zase o něco víc překvapí jiné kvality kterých za ten rok dosáhnu aniž by byly předsevzetím :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Nedávám si speciální novoroční předsevzetí. Předsevzetí se u mne rodí spontánně a jejich dopady a výsledky jsou též spontánní :D

Přesto lze říct, že bez předsevzetí by nebylo výsledků a je jedno, že na deset předsevzetí je jeden výsledek :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nepřemýšlel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

není to letos trochu marné, dávat si předsevzetí? :{D>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lyn

Chci dřív vstávat, abych chodila do práce včas.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek