zzzzz

Přemýšleli jste už nad předsevzetím do nového roku 2013?

Dali jste si nějaká do roku 2012? Vyšli vám?
Já si loni dala předsevzetí, že omezím kouření, částečně to vyšlo, kouřím jen polovinu. Příští rok chci přestat úplně.

Nejlepší odpověď
mosoj

Mám jasno. Chci ještě být na tomto posraném ale pěkném světě.

Další odpovědi
iceT

Radši nee,stejně bych je nedodržela,i když snaha by byla,ale ta vůle,ta vůle..........

badisko

nee tyhle kraviny jdou mimo me …

terry

Nedávám si novoroční předsevzetí. To, co potřebuji či chci, plním průběžně tak jako tak.

Illines

Koureni jako kazdy rok,nevyslo.Jinak a to udelam,objedu aspon na mrknuti,vsechna ma oblibena mista a moje pratele a zname.Mam to od nich daleko,letos jsem nemela tolik casu a tak jsem jim dluznici.Zacnu na jare a skoncim na podzim.

ten který je

Předsevzetí ne.Mám ale takové přání,že bych chtěl trochu omezit práci a věnovat se výletům do přírody nebo občas navštívit nějakou kulturní akci.

Mapel

Abych měl pevné nervy na vylomeniny mého vedoucího!

Matthew

Většinou to co si stanovím, se mi nevyplní :) Ale vzato mě zase o něco víc překvapí jiné kvality kterých za ten rok dosáhnu aniž by byly předsevzetím :)

manon

Nedávám si speciální novoroční předsevzetí. Předsevzetí se u mne rodí spontánně a jejich dopady a výsledky jsou též spontánní :D

Přesto lze říct, že bez předsevzetí by nebylo výsledků a je jedno, že na deset předsevzetí je jeden výsledek :D

cochee

Nepřemýšlel.

quentos

není to letos trochu marné, dávat si předsevzetí? :{D>

Lyn

Chci dřív vstávat, abych chodila do práce včas.