tforro

Přemýšleli jste, jaký obrat má vaše peněženka za dobu své životnosti?

Např. životnost peněženky je 5 let, pokud mi jí projde třeba 20tis. měsíčně, ročně je to 240tis. a za 5 let je to pěkný 1 200 000. To už je pěkná sumička, ne?

Odpovědi
Drap

Nepřemýšlel. Vzhledem k tomu, že mám peněženku snad už 20 let a nosíval jsem svého řasu i vysoké částky, ta to bude určitě hodně.

Michálek1245

A berete to jako jenom peněženku nebo i to, co mám na kartě? Protože moje pánská kožená peněženka většinou zeje prázdnotou a používám především bezkontaktní a bezhotovostní platby. Holt moderní doba si žádá moderní přístupy. A z té karty se to dá poměrně slušně zjistit a mám spočítáno, že za rok mám obrat na účtu zhruba 600 tisíc korun.