Niikii

Premiéra HP 2.část relikvie v Londýně, můžou tam i „normální“ lidi?

Ahoj,zajímalo by mě jestli je možné,aby na premiéru v Londýně 2.dílu relikvie smrti mohli jít i ,,normální´´ lidi jako např. já.Nebo tam jsou pouze herci a ti kteří se podíleli na filmu?Budu totiž celý červenec v Londýně tak mě napadlo že bych tam u té příležitosti šla.Ale vůbec nic o tom nevím..:-) Díky

Nejlepší odpověď
Pavluška

Na premiéru 1.části pořadatelé uvolnili 100 lístků pro veřejnost, ale daly se pouze vyhrát na Facebooku. Je dost možné, že na druhou část bude něco podobného. Tato soutěž začala 100 dní před premiérou, proto bych Vám doporučila sledovat jejich stránky na Facebooku.
http://www.fa­cebook.com/Ha­rryPotterUK