Avatar uživatele
martin14

Přeložíte prosím tento text do angličtiny?

Chtěl bych si napsat o autogram ale anglicky moc neumím a google překladač je mi na nic přeložíte mi prosím tento text:

Vážená paní

Jmenuji se Martin Válek, je mi 15 let a jsem z České republiky.
Jelikož si Vás velice vážím a líbí se mi Vaše herecké výkony, byl bych nesmírně šťastný kdybyste si našla chvilku na mou žádost o autogram a podepsala mi přiložené fotografie.
Měl bych velkou radost, kdybyste mi mohla toto přání splnit a chtěl bych Vám a Vašemu asistentovi který dopisy vyřizuje už nyní poděkovat za ochotu a čas který jste věnovala mé žádosti o autogram.
Přeji vám i nadále hodně uspěchů.
Se srdečným pozdravem Martin
Doplňuji:
Místo Vážená paní tam má být Vážená Bello

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4279 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Dear Bella:

My name is Martin Válek, I am 15 years old and I am from the Czech Republic.
As I hold you in very high esteem and I love your acting, I would be extremely happy if you found a little time for my autograph request and signed the photographs enclosed.
I would be so pleased if you could fulfill this wish of mine, and I would like to thank you and your assistent who deals with the letters sent to you very much for the time you spent reading my autograph request.
I wish you a lot of success in the future.
Yours Sincerely,
Martin

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hafanana

Translate.goo­gle.com

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
balca

Hafanana: U takových dlouhých textů dělá překladač od Googlu nesmyslné překlady(nepřesné)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Kdybys chtěl přeložit další texty tak se můžeš podívat na stránku http://www.online-slovnik.cz/ .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek